KURUMSAL

Burkont Worldwide olarak, 2004 yılında başlayan ticaret yaşamımızdaki tüm deniz, hava ve kara taşımacılığı ithalat ve ihracat sevkıyatlarınız için 5 kıtada 68 ülkede 322 ortak ofisimizle uygun fiyatlı en hızlı ve güvenilir hizmetleri sunmaya devam ediyoruz .

Şeffaflık ve kaliteli hizmet ağımızı güçlendirerek, uluslararası taşımacılıktan çok kullanıcılı depolamaya, deniz, hava ve yerli araziye kadar birçok alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bursa (Gemlik), İstanbul, Mersin,İzmir ve konya ile tüm ithalat ve ihracat yüklemeleriyle genç, dinamik ve tecrübeli ofislerimizle ofislerimizde problemsiz olarak sadece şirketlerin lojistik destekçileri değil aynı zamanda güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu belirtti. zaman.

1500 m2'lik İstanbul Ambarlı tesislerimiz, yurtiçi taşımacılığında kullanılan kendi eşyalarımız, anlık müdahale imkânı sağlayan liman bürosu, barkod ve etiketleme sistemi ve modern çağın gerektirdiği teknolojik altyapı yatırımlarımız ile rekabet gücümüz.

Burkont Konteyner Lojistik Nijerya Lagos, Tunusa Rades, Hong Kong ve Romanya Köstence LCL, FCL, Hava Yük , Break Bulk ve Brokerage.

Kaydet

Kaydet

Kaydet